Anasayfa / yıkama / Halı Yıkama

Halı Yıkama

En Ucuz ve En Kaliteli Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Kilim Yıkama, Battaniye Yıkama, Yorgan Yıkama, Perde Yıkama hizmeti

NOT: HALILAR İÇİN MİNİMUM 10 M2 VE ÜSTÜ İŞLER ALINIR. KEŞİF ÜCRETİMİZ YOKTUR.

Hizmet verdiğimiz bazı semtler; Çayyolu, mesa koru, angora evleri, incek, alacaatlı, türkkonut, konutkent, beykent, yaşamkent, bilkent, ümitköy, sincan, etimesgut, eryaman, çukurambar, batıkent.

HALI YIKAMA FİYATLARIMIZ (M2 OLARAK):

Makina Halı (Klasik, Yün, Simli, Mega) – 5 TL

Shaggy Halı – 6 TL

Shaggy Halı (İpek yada Dokuma) – 8 TL

Isparta Halı – 8 TL

Step Halı – 10 TL

Milas Halı – 10 TL

El Dokuma Halı – 10 TL

Nepal Halı – 10 TL

İpek Halı – 15 TL

Çin Halı – 20 TL

YORGAN / BATTANİYE YIKAMA FİYATLARIMIZ:

Yorgan & Battaniye (Tek Kişilik) – 25 TL

Yorgan & Battaniye (Çift Kişilik) – 30 TL

KOLTUK TAKIMI VE KANEPE YIKAMA FİYATLARIMIZ:

Koltuk Takımı Yıkama – 100 TL

Minderli Koltuk Takımı Yıkama – 120 TL

Kanepe Yıkama – 50 TL

PERDE YIKAMA FİYATLARIMIZ (M2 OLARAK):

Her Tür Perde Yıkama – 10 TL

Ankara Çayyolu merkezli halı temizleme web sitemize hoşgeldiniz. Piyasadaki en uygun fiyatlara en kaliteli, hijyenik ve tek antibakteriyel yıkama yapan fabrikamız hizmetinizde. Şirketimiz aynı zamanda koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Bunların yanında kilim, yorgan, battaniye ve perde yıkama hizmetimizde mevcuttur. Firmamız halı yıkama fiyatları açısından piyasadaki en düşük ve en kaliteli yıkamayı gerçekleştirir.

Şirketimiz halıları Era-111 Sulu sistem yıkama prosesi ile sizlere hizmet veren tek firmadır. Halı için kullandığımız şampuan dünyadaki 1 numaralı ağır hizmet profesyonel şampuanıdır. Konsantre, antistatik ve antialerjiktir. Aynı zamanda yumuşatıcı ve boraks katkılıdır.

Yıkama yapacağımız materyalleriniz adresinizden teslim alınıp kısa bir sürede yine adresinize teslim edilir.

HALILARI NASIL YIKARIZ ?

Halı yıkamalarımız 5 aşamadan oluşur. Toz alma, yıkama, sıkma, kurutma ve paketleme.

Halı Tozunu Alma

Yıkama işleminden önce yıkanacak yerdeki yabancı maddeler derinlemesine tozu alınarak çıkarılır. Bu işlem için özel makinalar kullanılır. Makinanın yüksek vaumlaması sayesinde yabancı maddeler yok edilir ve yıkanma işlemine hazır hale gelir.

Halının Yıkaması

Özel fabrikalarımızda sırf bu iş için üretilmiş yeni makinalarda 1000 devir ile kullanılan forçaların yardımı ile yıkanacak bölgeye işlem uygulanır. Özel şampuanlar ve fırçalar en dipte kalan kirleri bile rahatlıkla yok eder.

Halı Sıkma

Sıkma işlemimiz özel santrafüj makinalarında yapılmaktadır. Üzerinde bir damla su kalmayıncaya kadar sıkılan materyalleriniz kurutma odalarına gönderilir. Kesinlikle hiçbir şekilde yıkanan ürün deforma olmaz.

Halıyı Kurutma

Kurutma odalarına getirilen materyaller güneş görmeyen odalarda bir süre bekletilir. Özel olarak dizayn edilmiş askılarda kurutma işlemi gerçekleşir. Kesinlikle güneş solukları oluşmaz. Bu işlem 1,2 gün arası sürmektedir.

Halının Paketlenmesi

Yıkanan ürün son kontrollerden geçer ve paketleme odasına götürülür. Leke ve kirlerin çıkmasını kontrol eden uzman ekibimiz sonrasında ürünleri paketler ve evinize servis eder. Ürününüz kısa bir sürede sizlere ulaşır.

————————

KOLTUK YIKAMA

Yıkadığımız tüm koltuklar kesinlikle kimyasal madde içermez. Özel şampuanlar kullanılarak yıkanır. Hijyene dikkat edilir.

KİLİM YIKAMA

Kilimler halılara nazaran daha hassa bir şekilde yıkanır. Kök boyası ile boyalı olan kilimler renk sabitleyici kullanılmadan yıkanmaktadır. İpek karışımlı yada ipek olan kilimler ayrı özel şampuanlar kullanılarak yıkanmaktadır.

PERDE YIKAMA

Perdeleriniz özel kimyasallar ile yıkanmaktadır. Yıkama deforme edilmeden uzman ekibimiz tarafından gerçekleşir. Renkler kesinlikle canlılığını yitirmez.

halı yıkama

koltuk yıkama

perde yıkama

battaniye yıkama

yorgan yıkama