Anasayfa / cam balkon / Pimapen, Cam Balkon, Sineklik, Çelik Kapı

Pimapen, Cam Balkon, Sineklik, Çelik Kapı

En Ucuz Ücrete ve En İyi Pimapen, Cam Balkon, Sineklik, Çelik Kapı Yapımı

Modellerimizi görmek için adresinize ücretsiz olarak gelecek uzman ekibimizdeki kataloğumuza bakabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz bazı semtler; Çayyolu, mesa koru, angora evleri, incek, alacaatlı, türkkonut, konutkent, beykent, yaşamkent, bilkent, ümitköy, sincan, etimesgut, eryaman, çukurambar, batıkent.

pimapen 1Oturduğunuz daire yada işe yerinize pimapen, PVC pencere, iç kapı,  çelik kapı yaptırmayı düşünüyorsanız, balkon yada terasınıza  cam balkon yaptırmak istiyorsanıoz doğru yerdesiniz. Profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Size özel yapılacak olan işlemlerin montajı düzgün işçilik ile kaliteli sarf malzemeleri birleştirilmekte. Yapılan alana zarar vermeden, hijyenik bir şekilde titizlikle yaptığımız hizmetlerimiz en son teknoloji ile  tesislerimizde dizayn edilip montajlanır.  Firmamız satış sonrasında da bakım, onarım hizmeti vermektedir. PVC kapı ve pencerelerin en büyük özelliği enerji açısından verimlilik sağlamasıdır.  PVC sistemi yalıtım açısından şu an piyasdaki en iyi seçimdir. Tüm kapı ve pencere sistemlerimizde termal ve akustik yalıtım özelliği bulunmaktadır.

PVC’nin açıımı: Poli Vinil Klorür’dür. Modern sentetik malzemeden oluşur. İçeriğinde petrol ve tuz bulunmaktadır. Pvc kapı ve pencere sistemlerimiz az bakım gerektirir ve rengi kesinlikle solmaz. Dayanıklı ürünlerdir. 2 bömeli fitillerden oluşur.

Cam balkon sistemlerimiz için öncelikle ölçü alınıp sonrasında alınan ölçüye göre üretimimiz gerçekleşir. Bir süre sonra gelip montajını yaparız. Terasınıza aynı şekilde cam balkon sistemini gerçekleştirebilirsiniz. Sineklikte aynı şekilde ölçü alınıp kısa bir süre sonra montajı yapılan ürünlerdendir.

Çelik kapı sistemlerimiz dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Piyasadaki en makül fiyata en kaliteli kapıyı sizlere sunarız. Öncelikle eviniz yada iş yerinize gelip ölçü alınır ve üretime geçilir. Kısa bir süre sonra ekiplerimiz adresinize gelerek çelik kapı montajını gerçekleştirir.

pimapen 2

Örnek Görüntüler:

1

2

3

4

5

6

7

8

8

10

11

12

13

14

20

21

23

30

32

33

35

40

42

43

44

46

47

48

49