Tesisat

En Ucuz Fiyatlara ve En Profesyonel İşçilik İle Tesisat İşleri,  Tıkanıklık Açma, Sıhhi Tesisat, Doğalgaz, Kombi, Kalorifer Tesisatı, Musluk ve Klozet Tamiri

Hizmet verdiğimiz bazı semtler; Çayyolu, mesa koru, angora evleri, incek, alacaatlı, türkkonut, konutkent, beykent, yaşamkent, bilkent, ümitköy, sincan, etimesgut, eryaman, çukurambar, batıkent.

tesisat 1 Su kaçağı tesbiti: Su kaçaklarınızı kamera ve bilgisayar yardımyla kırıp dökmeden yerlerinin tesbiti profesyonel ekibimizce yapılmakta. Bulunan kaçak yer hızlı bir şekilde tamir edilir.

Tıkanıklık Açma: Borulardaki tıkanıklıkların kamera yardımıyla bulunup varsa kırık yada sorunlu bölgeler ile birlikte tesbiti ve tamiratı yapılmaktadır. Tuvalet, mutfak gideri, lögar gibi yerlerin tıkanıklıklarını hızlıca gideren ustalarımız sizlere en iyi hizmeti en ucuz bir şekilde vermektedir.

Sıhhi Tesisat: Sıhhi tesisat alanında asma tavan tesisatı, kokuların giderilmesine yardımcı tesisat ve izolasyonlu bir şekilde yapılan tesisat hizmetleri veriyoruz.

Doğalgaz Tesisat: Bu tesisat daire içi ve ocak dönüşüm hizmeti olarak sizlere sunuluyor. Tüm bu işlemler garantili bir şekilde firmamızca yapılmaktadır.

Kalorifer Tesisatı: Merkezi ve bireysel kaloriferler için tesisat hizmetimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda yerden ısıtma sistemleri hizmeti, yıkama, bakım ve temizleme hizmetleri, peteklerin içerisinin temizlenmesi ve bakımları sizlere sunulmakta. Alt kısımları ısınmayan peteklerin ısınmasına %100 çözüm buluyoruz. Özel kimyasal maddeler ve makinalar sayesinde petek kısımları sökülmeden peteklerin temizlik va bakımları sağlanmakta, ısınma maaliyetiniz minimuma indirilmektedir.

Kombi Bakımı ve Onarımı: Her model ve marka kombilerinizin yıllık bakımları minimum bütçeyle maksimum profesyonellikte yapılmaktadır. Bunun dışında kombilerin baca temizliği, gaz ayarlarının yapılması, randımanlı bir şekilde sucak suyun akıp akmadığının kontrolü uzman ekibimiz tarafından yapılır.

Musluk ve klozetlerin tamiri: Aç kapa sistemli musluk batarya tamiri tarafımızca yapılmakta olup montaj ve yedek parça değişimleride firmamızca değişmektedir. Musluk contası değişimi ve tüm arızalı muslukların sorunlarının giderilmesi, klozet içerisinde yaşanan arızaların giderilmesi ve yine klozet iç takımının değişimi, rezervuar sifonlarının sorunlarının giderilmesi, klozeti taharet çubuğu ve musluğunun değişimesi konularında profesyonel ekibimiz sizlere çözüm sunmaktadır.

tesisat 2